Ogłoszenia

W przyszłą niedziela (27 V) – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Będziemy gościć w naszej parafii Ks. bp Henryka Wejmana, podczas Mszy św. o godz. 10.00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. W czasie Mszy św. o 11.30 wygłosi słowo Boże, a po Mszy św. o 13.00 udzieli błogosławieństwa dzieciom.
 

czytaj więcej »

Aktualności

aktualizowano: 2014-03-10 21:36 Odsłon: 1367

"Stałeś się rybą", o liturgii Triduum Paschalnego

Centrum Formacji Świeckich w Szczecinie-Dąbiu zaprasza na otwarty wykład-katechezę "Stałeś się rybą - wprowadzenie do liturgii Triduum Paschalnego", który poprowadzi ks. Krzysztof Porosło, 
22 marca 2014 r.

22 marca 2014
Centrum Formacji Świeckich w Szczecinie Dąbiu

Zapraszamy na
otwarty wykład-katechezę
"Stałeś się rybą" - 
wprowadzenie do liturgii Triduum Paschalnego

 

Prowadzący:
 ks. Krzysztof Porosło, kapłan diecezji krakowskiej

 

Wykład rozpocznie się o godz. 9.15 w sali przy par. p.w. Wniebowzięcia NMP przy pl. Kościelnym 2. Będzie miał charakter dwuczęściowy z przerwą na herbatę i ciastko. Poprzedzi go Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Centrum o godz. 8.30 (dla chętnych). O godz. 12.30 będzie również możliwość uczestniczenia we wspólnej Eucharystii w kaplicy Centrum.

WYKŁAD JEST BEZPŁATNY. W miarę możliwości, można złożyć niewielką ofiarę dla kaznodziei.

Wszystkich zainteresowanych, ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy by zgłosić swoją obecność wysyłając sms: 797 250 228 lub mailowo: muzyka.liturgia@gmail .comWykład odbywa się w ramach rocznej Szkoły Liturgicznego Animatora Muzycznego, stanowiącej kurs z zakresu wiedzy liturgicznej i muzycznej  dla wszystkich, którzy animują śpiew podczas liturgii w swoich parafiach, wspólnotach oraz scholach.

aktualizowano: 2014-03-10 21:36
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone