Ogłoszenia

Dziś w naszej parafii gościmy ks. Jeremiego Cabuga z Kipsing w Kenii, który przybył do naszej diecezji by przeprowadzić animację misyjną w szkołach. Ks. Jeremi wygłosi Słowo Boże i podzieli się z nami doświadczeniem Kościoła misyjnego. Po Mszy świętej będzie możliwość wsparcia jego parafii dobrowolną ofiarą. 

czytaj więcej »

Aktualności

aktualizowano: 2017-09-02 21:49 Odsłon: 82

Wołanie o pomoc!

Ogromna nawałnica przechodząca przez Polskę nawiedziła Gniezno, nie omijając Karmelu

[...] Wielka nawałnica przechodząca przez Polskę nawiedziła Gniezno nie omijając Karmelu (do gnieźnieńskiej wspólnoty Mniszek Bosych Zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel należy nasza parafianka, siostra Katarzyna Stankiewicz – przyp. red.), doświadczając i nas, jak wielu innych: zniszczeniem, powodzią, mniejszymi i większymi stratami. Przed nami więc dużo pracy i ogromne inwestycje: wymiana dachu, obsuszanie pomieszczeń, malowanie, porządkowanie ogrodu, nowe nasadzenia. Jedna część naszego domu została zupełnie bez dachu, pozostałe, w wielu miejscach, mają go silnie uszkodzony, woda zalewała nas i „od góry” i „od dołu” wlewając się przez drzwi i okna. Cele i nowo wykończona pustelnia są zalane, podobnie chór, w którym się modlimy. Ogród i nasze wieloletnie drzewa - powyrywane z korzeniami, powywracane, została niewielka ich część z małymi krzewami [...]

Każdemu kto chciałby nas wspomóc finansowo już teraz dziękujemy obiecując pamięć w modlitwie.

 

Podajemy nasze konto:

 09 2030 0045 1110 0000 0044 6240  lub 69 2030 0045 1110 0000 0190 0160

 

Więcej:

http://karmel.gniezno.pl/pl/aktualnosci/

 

Zapraszamy do galerii zdjęć:

http://karmel.gniezno.pl/pl/galeria-zdjec/nawalnica-przeszla-przez-nasz-dom-i-ogrod/

aktualizowano: 2017-09-02 21:49
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone