Transmisja na żywo

Ogłoszenia

poniedziałek (15 VIII) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – wspominając Cud nad Wisłą, w łączności z Rodakami modlącymi się na Jasnej Górze Bogu przez pośrednictwo Maryi polecamy losy Ojczyzny - naszą teraźniejszość i przyszłość. 
Msze św. wg porządku niedzielnego. Dziękując Bożej Opatrzności za tegoroczne plony – po każdej Mszy św. będziemy święcić wianki z kwiatów, ziół, owoców, warzyw. 
Adoracja Najświętszego sakramentu po Mszy św. o 18.00 do 19.30
czytaj więcej »

Slideshow

aktualizowano: 5 dni temu, 2022-08-13 Odsłon: 59

103. rocznica powołania Policji Państwowej

Msza św. w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba Apostoła w intencji zachodniopomorskiej Policji

W 103. rocznicę powołania Policji Państwowej w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odprawiona została Msza św. w intencji zachodniopomorskiej Policji. W Eucharystii, której przewodniczył bp Henryk Wejman, w otoczeniu pocztów sztandarowych uczestniczyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Komend Powiatowych, władz państwowych i samorządowych, wojska i służb mundurowych, a także przedstawiciele Policji z Niemiec, funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji, pracownicy cywilni Policji oraz reprezentanci szczecińskich instytucji. Uroczystości w Szczecinie odbywały się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Po mszy uczestnicy przemaszerowali ulicami Szczecina do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, gdzie wręczono medale i odznaczenia za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.  

Reportaż z wydarzenia TUTAJ

 

Fot. Adam Szewczyk

aktualizowano: 5 dni temu, 2022-08-13
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone