Ogłoszenia

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową czyli Niedzielę Męki Pańskiej. Rozpoczynamy nią obchody WIELKIEGO TYGODNIA. Wg tradycji przynosimy
do poświęcenia palmy. Przed Mszą św. będzie można nabyć palmy przygotowane przez wspólnoty parafialne.
Od poniedziałku do czwartku w godz. od 10.00 do 16.00 w świetlicy przygotowywane będą palmy do sprzedaży. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W PRZYGOTOWANIE PALM.
W poniedziałek przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP, Msze święte o godz. 8.00 i 18.00 (Msza imieninowa ks. Proboszcza Józefa).

 

 

czytaj więcej »

Wydarzenia

aktualizowano: 2014-03-24 18:04 Odsłon: 1165

Jak w raju

BUKOWE ANIOŁKI w ramach zajęć na świetlicy  – drzewo poznania dobra i zła, sadzenie kwiatuszków, wykonanie pięknych prac – ptaki i inne zwierzęta.

 A wszystko po to, aby przybliżyć innym dzieciom, młodzieży oraz dorosłym obraz raju, krainy, która ma stawać się odzwierciedleniem naszych wnętrz, serc. Kiedy w nas zakwitną ogrody Bożych łask? Kiedy poczujemy wewnetrzną radość i prawdziwe szczęście? ODPOWIEDŹ – WÓWCZAS GDY NARODZIMY SIĘ DO NOWEGO ŻYCIA. Postaraj się i Ty zadbać o swój wewnętrzny ogród, pielęgnuj go. Pamiętaj, że Bóg nieustannie się po nim przechadza i woła Cię po imieniu – GDZIE JESTEŚ?

aktualizowano: 2014-03-24 18:04
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone