aktualizowano: 2022-05-21 10:18 Odsłon: 530

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 22.05.2022r.

Msze św. w tygodniu sprawowane są codziennie o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź święta w dni powszednie przed Mszą św. a w niedziele podczas każdej Eucharystii. Adoracja Najświętszego sakramentu w ciszy w poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
  Informujemy, że Rocznicę Pierwszej Komunii planujemy 12 czerwca br. o godz. 13.00. W sobotę 11.06 o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci.
1. Liturgia Kościoła:
wtorek (24 V) – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych 
czwartek (26 V) – wspomnienie św. Filipa Nereusza
niedziela (29 V) – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
 
2. Spotkania:
Krąg Biblijny – wtorek po Mszy św. wieczornej
Spotkanie Biblijne dla Młodych Mam – w środę 17.00 
Próba chóru parafialnego – czwartek o godz. 19.00
Oaza Młodzieżowa – piątek godz. 18.45 w salce
Zbiórka służby liturgicznej –  w sobotę o godz. 9.30 
 
3. W sobotę 4 czerwca po raz kolejny na polach Lednickich organizowane jest Ogólnopolskie Spotkanie Młodych. Planujemy wyjazd z naszej parafii, koszt 110 zł. Zapisy oraz więcej informacji u ks. Dawida w zakrystii.
 
4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są kolejne numery prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla młodzieży „Miłujcie się”.
 
5. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii. Dzisiejsza taca przeznaczona na potrzeby parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
Solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia składamy najlepsze życzenia.
 
                                                                                                                                                               

                                                                                                                               Ks. Józef Filipek
                                                                                                                            P R O B O S Z C Z
 
INFORMACJE DIECEZJALNE:
  Sanktuarium Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance zaprasza wszystkich na pierwszą Uroczystość Odpustową ku czci Prymasa Tysiąclecia, która odbędzie się w sobotę, 28 maja br., w Kobylance. Uroczystej Mszy Świętej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie Ks. Biskup Henryk Wejman. Liturgię poprzedzi wykład historyczny o godz. 10.00 oraz koncert muzyczny.
 
  W poniedziałek, 6 czerwca br., będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, Głównej Patronki naszej Archidiecezji. Zapraszamy w tym dniu wszystkich Kapłanów, Osoby życia konsekrowanego i katolików świeckich do Katedry, aby o godz. 18.00 uczestniczyć w uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. Liturgia ta będzie wspólnym dziękczynieniem Bogu za 50 lat naszej Diecezji i modlitwą błagalną w intencji Kościoła nad Odrą i Bałtykiem.
 
aktualizowano: 2022-05-21 10:18
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: