aktualizowano: 2022-08-06 12:50 Odsłon: 245

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022r.

Msze św. w tygodniu o 8.00 i 18.00. Spowiedź święta w dni powszednie przed Mszą św. 
W niedzielę podczas każdej Eucharystii.  Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy poniedziałek po Mszy św. wieczornej do g. 19.30. W przyszłą   niedzielę po Mszy świętej o godz. 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
1. Zapraszamy do sanktuarium na Os. Słonecznym 13 sierpnia (sobota) na godz. 19.00  Msza święta i procesja fatimska.
 
2. Liturgia Kościoła:
poniedziałek (08 VIII) – wspomnienie św. Dominika prezb
wtorek (09 VIII) – święto św. Teresy Benedykty od krzyża dz m współpatronki Europy
środa (10 VIII) – święto św. Wawrzyńca dk m
czwartek (11 VIII) – wspomnienie św. Klary dz
 
3. Organizujemy autokarową Pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki w dniach 23 (pt.) – 25 (ndz.) września. Szczegółowy plan jest wywieszony 
w gablocie. Zapisy oraz w wpłaty w zakrystii.
 
4. Zapraszamy 9 sierpnia (wtorek) o godz. 18.00 na Mszę św. dziękczynną w int. ks. Tadeusza Jóźwiaka TChr z okazji 60- tej rocznicy święceń kapłańskich. 
 
5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia są kolejne numery prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Niedziela”. Zachęcamy do zakupu i życzymy owocnej lektury.
 
Wszystkim Gościom przebywającym w naszej Parafii oraz solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych patronów.
 
                                                                                                     Ks. Józef Filipek
                                                                                                    P R O B O S Z C Z
 
 
Zapraszamy na pielgrzymkę do św. Anny w nowej kopii gotyckiego ołtarza w Binowie. W niedziele 14 sierpnia o godz. 16.00 z par. św. Ap Piotra i Pawła w Podjuchach – pieszo szlakami Puszczy Bukowej. ok. godz. 18.30 nabożeństwo do św. Anny z poświęceniem ołtarza i Msza św. odpustowa ku czci św. Maksymiliana patrona kościoła.
 
 
 
OGŁOSZENIA DIECEZJALNE:
 
       Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi we wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. 
 
 
       Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, przy kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Choszcznie. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony rozpocznie się o godz. 15.15. Od 16.40 do 20.30 występy artystyczne, zabawa dożynkowa i degustacja potraw. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb oraz prosić o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli oraz o urodzaj na polskiej ziemi.
 
aktualizowano: 2022-08-06 12:50
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: