Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Przypominamy, że przestała obowiązywać dyspensa ks. abpa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy świętej. Zgodnie z obowiązującymi wymogami, biorąc udział w Mszach Św. i nabożeństwach w kościele mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dbając o swoje bezpieczeństwo pamiętajmy o stosownych odległościach w czasie liturgii oraz w czasie podchodzenia do Komunii Świętej.

czytaj więcej »

Aktualności

aktualizowano: ponad 2 tygodnie temu, 2022-01-06 Odsłon: 89

Uroczystość Trzech Króli

Zaproszenie na Orszak i do Katedry Szczecińskiej

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2022 r., odbędzie się szczeciński „Orszak Trzech Króli” (uliczne Jasełka), który pod przewodnictwem Ks. Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi wyruszy o godz. 12.00 z Placu Armii Krajowej i będzie zmierzać do Placu Pawła Adamowicza, gdzie na scenie będzie przedstawiony Hołd Trzech Króli oddany Chrystusowi wraz ze śpiewem kolęd. Zapraszamy wszystkich na „Orszak Trzech Króli”, a szczególnie rodziców z dziećmi.

6 stycznia 2022 r. obchodzimy „Dzień modlitwy i pomocy misjom”, przeżywany pod hasłem: „Z Wieczernika aż na krańce świata”. W tym dniu będziemy otaczać szczególną modlitwą obcokrajowców, którzy studiują, pracują i mieszkają lub czasowo przebywają w naszym regionie. Zapraszamy ich wszystkich do Bazyliki Archikatedralnej na uroczystą Mszę Świętą pod przewodnictwem biskupa Henryka Wejmana, o godz. 12.00.

 

aktualizowano: ponad 2 tygodnie temu, 2022-01-06
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone