Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. o 17.30. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja najświętszego sakramentu do godz.19.30.
Liturgia Kościoła:
poniedziałek (20 V) – uroczystość NMP Matki Kościoła, Patronki Archidiecezji
czwartek (23 V) – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
piątek (24 V) – wspomnienie  NMP Wspomożycielki Wiernych
niedziela (26 V) – uroczystość Najświętszej Trójcy
czytaj więcej »

Świadectwa

ost. aktualizacja: 2015-03-11 19:52 Odsłon: 4209

Świadectwa uczestników Weekendów małżeńskich

„Jesteśmy małżeństwem z dużym stażem. Nasz związek był zagrożony. O wszystkim dowiedział się nasz dorosły syn i wystąpił w roli dobrego anioła. To on zaproponował nam udział w rekolekcjach dla małżeństw. Chwyciliśmy to koło ratunkowe i pojechaliśmy do Wisełki. Był to bardzo dobry pomysł. Udział w spotkaniach małżeńskich to nasze pojednanie. Teraz w naszych sercach  zapanował spokój i nadzieja. Otworzyliśmy się na siebie. Najtrudniej będzie odbudować zaufanie ale będziemy nad tym pracować. Teraz staramy się rozmawiać ze sobą spokojnie zgodnie z zasadami dialogu i jak dotąd to się nam udaje. Uwierzyliśmy że bycie razem ma sens i czujemy w tym obecność Boga. Uczestnictwo w spotkaniach małżeńskich polecamy wszystkim parom niekoniecznie będącym w kryzysie”.

Wisełka, wiosna 2015 r.


 

„Tak szybko minął już prawie tydzień od rekolekcji w Wisełce, a w nas pozostają cały czas żywe wspomnienia z Państwem w naszych sercach. Już dziś możemy powiedzieć, że to był bardzo dobry week pełen wielu wrażeń, przeżyć, emocji. Dowód? Po długiej przerwie ponownie założyliśmy obrączki (chyba Msza święta z odnowioną przysięgą małżeńską i błogosławieństwem nam w tym pomogła). Po rekolekcjach na pewno jesteśmy innymi ludźmi. Takimi, którzy starają się przestrzegać zasad dialogu oraz takimi, którzy wdrażają w swoje życie zbiór zasad małżeńskich wspólnie wypracowanych. Będziemy polecać rekolekcje innym parom będącym w potrzebie jak również na pewno spotkamy się kiedyś na cz.2”.

Wisełka, wiosna 2015 r.


 

”Weekend, trzy niepełne dni, a tak dużo się działo. Odkrywanie na nowo współmałżonka, jego oczekiwań, pragnień, czasem myśli niewypowiedzianych. Wspólne rozmowy w zaciszu pięknie położonego ośrodka, odsłanianie tego co dobre i piękne, ale również tego co boli i przeszkadza. Uświadomienie sobie, że warto pielęgnować to, co najpiękniejsze, czyli miłość i że nigdy nie jest na to za późno.
Czy było warto przyjechać? Zdecydowanie tak! Wróciliśmy z naładowanymi pozytywną energią akumulatorami. Dziękujemy i polecamy Weekendy Małżeńskie”.

Wisełka, wiosna 2015 r. 

ost. aktualizacja: 2015-03-11 19:52
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone