Transmisja na żywo

Ogłoszenia

W związku z epidemią obowiązuje dyspensa Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych w kościele. Każdy kto uczestniczy w Mszy św. transmitowanej przez radio, czy TV może przyjąć Komunię świętą duchowo jeśli jest w stanie łaski uświęcającej. Na naszej stronie internetowej www.stanislaw-bm.szczecin.pl uruchomiona jest transmisja z kamery z naszego kościoła. Ze względu na obostrzenia sanitarne, ograniczoną ilość wiernych w świątyni istnieje możliwość udziału w liturgii na zewnątrz kościoła.

czytaj więcej »

Aktualności

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2021-05-03 Odsłon: 151

„Usłysz” zamiast Marszu dla Życia

18 kwietnia na Jasnych Błoniach zabrzmiał „Głos Nienarodzonych”

Zapraszamy do GALERII

„Usłysz” to wydarzenie z bardzo wymowną symboliką, w którym mogli wziąć udział wszyscy, którym zależy na ochronie świętości życia. Odbyło się w miejsce Marszu dla Życia, którego z wiadomych przyczyn nie można było także i w tym roku zorganizować.

18 kwietnia między godziną 12:00 a 21:00 każdy, komu zależy na ochronie i obronie życia poczętego mógł przybyć na Jasne Błonia i uderzyć w dzwon, nazwany „Głosem Nienarodzonych”. Każdy mógł zostać głosem tych, których dzisiejszy świat próbuje zagłuszyć, wziąć udział w głośnej deklaracji bycia po stronie życia, każdego dnia i bez względu na okoliczności.

Organizacją wydarzenia zajął się wraz z zespołem Fundacji Małych Stópek ks. Tomasz Kancelarczyk. 

 

aktualizowano: ponad tydzień temu, 2021-05-03
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone