Ogłoszenia

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową czyli Niedzielę Męki Pańskiej. Rozpoczynamy nią obchody WIELKIEGO TYGODNIA. Wg tradycji przynosimy
do poświęcenia palmy. Przed Mszą św. będzie można nabyć palmy przygotowane przez wspólnoty parafialne.
Od poniedziałku do czwartku w godz. od 10.00 do 16.00 w świetlicy przygotowywane będą palmy do sprzedaży. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W PRZYGOTOWANIE PALM.
W poniedziałek przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP, Msze święte o godz. 8.00 i 18.00 (Msza imieninowa ks. Proboszcza Józefa).

 

 

czytaj więcej »

Recenzje

utworzono : 2016-02-27 21:39 Odsłon: 432

Dowód

Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo

Każdy z nas pewnie słyszał o przeżyciach ludzi w śmierci klinicznej i jak wpłynęło to na dalsze ich życie. Autor tej książki po przeżyciu dramatycznego wydarzenia nie tylko zmienił swoje racjonalne poglądy na życie, ale też zaczął propagować doświadczenia śmierci klinicznej, świadczące o dalszym życiu po tym naszym ziemskim, pisząc książki i głosząc wykłady.

Eben Alexander to neurochirurg, naukowiec specjalizujący się w badaniach mózgu, sceptyczny wobec wiary w Boga. Kiedy zachorował na ciężką, nieuleczalną chorobę, zapadł w śpiączkę trwającą siedem dni. Po wybudzeniu, ku zdumieniu lekarzy wrócił do pełnej życiowej sprawności. W książce „DOWÓD.  Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo” opisuje ciekawie, czego doświadczył w tym czasie. W swoją opowieść wplata fachowe, naukowe wyjaśnienia zachowania mózgu w śpiączce. Może to być nieco nużące przy czytaniu, ale kiedy taki naukowy sceptyk nawraca się do Boga, daje bardziej przekonujące świadectwo. Eben opisuje też reakcje i cały dramat jego rodziny w czasie tej śpiączki. Warto prześledzić świadectwo jego życia, czego doświadczył w śpiączce i jego wyjaśnienia obrazujące zachowania mózgu.

Książka została wydana przez Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK w Krakowie, w 2013 r.

Poleca Nina Dołęga

utworzono : 2016-02-27 21:39
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone