Ogłoszenia

Dziś przeżywamy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, a od czwartku rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku będziemy go przeżywać pod hasłem: „Prawica Twoja wsławiła się mocą” (Wj 15,6).
Program Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan w Szczecinie znajdziemy w gablocie.

czytaj więcej »

Recenzje

utworzono : 2016-02-27 21:39 Odsłon: 403

Dowód

Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo

Każdy z nas pewnie słyszał o przeżyciach ludzi w śmierci klinicznej i jak wpłynęło to na dalsze ich życie. Autor tej książki po przeżyciu dramatycznego wydarzenia nie tylko zmienił swoje racjonalne poglądy na życie, ale też zaczął propagować doświadczenia śmierci klinicznej, świadczące o dalszym życiu po tym naszym ziemskim, pisząc książki i głosząc wykłady.

Eben Alexander to neurochirurg, naukowiec specjalizujący się w badaniach mózgu, sceptyczny wobec wiary w Boga. Kiedy zachorował na ciężką, nieuleczalną chorobę, zapadł w śpiączkę trwającą siedem dni. Po wybudzeniu, ku zdumieniu lekarzy wrócił do pełnej życiowej sprawności. W książce „DOWÓD.  Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo” opisuje ciekawie, czego doświadczył w tym czasie. W swoją opowieść wplata fachowe, naukowe wyjaśnienia zachowania mózgu w śpiączce. Może to być nieco nużące przy czytaniu, ale kiedy taki naukowy sceptyk nawraca się do Boga, daje bardziej przekonujące świadectwo. Eben opisuje też reakcje i cały dramat jego rodziny w czasie tej śpiączki. Warto prześledzić świadectwo jego życia, czego doświadczył w śpiączce i jego wyjaśnienia obrazujące zachowania mózgu.

Książka została wydana przez Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK w Krakowie, w 2013 r.

Poleca Nina Dołęga

utworzono : 2016-02-27 21:39
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone