Ogłoszenia

Za tydzień przeżywać będziemy Niedzielę Palmową czyli Niedzielę Męki Pańskiej. Rozpoczynamy nią obchody WIELKIEGO TYGODNIA. Wg tradycji przynosimy
do poświęcenia palmy. Przed Mszą św. będzie można nabyć palmy przygotowane przez wspólnoty parafialne.
Od poniedziałku do czwartku w godz. od 10.00 do 16.00 w świetlicy przygotowywane będą palmy do sprzedaży. ZAPRASZAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W PRZYGOTOWANIE PALM.
W poniedziałek przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP, Msze święte o godz. 8.00 i 18.00 (Msza imieninowa ks. Proboszcza Józefa).

 

 

czytaj więcej »

Recenzje

utworzono : 2016-01-14 19:44 Odsłon: 525

Potęga Bożego szeptu

Bóg stara się każdego z nas prowadzić przez życie. Starajmy się tylko dostrzegać Jego wskazówki, Jego cichy szept.

Autor książki „Potęga Bożego szeptu”, Bill Hybels, podzielił się z nami doświadczeniem takiej obecności Boga w jego życiu. Podpowiada jak rozpoznać Jego głos, jak usłyszeć Tego, który nie walczy o naszą uwagę, ale niezmiennie do nas przemawia, licząc, że w końcu Go usłyszymy.

B. Hybels jest protestantem, założycielem amerykańskiej wspólnoty Willow Creeck, napisał już kilka książek o duchowości chrześcijańskiej. Ta jednak jest świadectwem jego życia i zaufania do Boga. Nie wzdragajmy się przed czytaniem książki protestanta, nie zauważyłam w niej niczego, co by było niezgodne z Pismem świętym. Zresztą książka ma imprimatur Kurii Krakowskiej.

Książka w Polsce wydana została w roku 2011 przez krakowskie wydawnictwo Esprit.

Poleca Nina Dołęga 

utworzono : 2016-01-14 19:44
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone