Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Wszystkim Parafianom i drogim Gościom przebywającym w naszej Parafii z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia: wielu łask od Zmartwychwstałego Chrystusa, zdrowia, radości paschalnej i wszelkiej pomyślności.
Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu wystroju kościoła do świąt oraz czynnie włączyli się w liturgię Triduum Paschalnego. Wyrażamy naszą wdzięczność za pomoc w przygotowanie palm i dystrybucję w naszej Parafii. 
Dziękujemy także wszystkim, którzy włączyli się w akcje charytatywne CARITAS, pomoc Rodakom na Wschodzie, przynosząc Torby Miłosierdzia.
czytaj więcej »

Galerie

Galerie 2018-09-09 wyświetleń: 2910

2018.09.08. - Szczególna wizyta w sanktuarium Dzieci Fatimskich

Lucas Maeda de Oliveira z Brazylii – chłopiec cudownie uzdrowiony wraz ze swoją rodziną odwiedził sanktuarium Dzieci Fatimskich na os. Kasztanowym w Szczecinie, gdzie jego ojciec opowiedział historię cudownego uzdrowienia syna. Na spotkanie przybyły dzieci i dorośli z różnych miejsc archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Była Msza św. i błogosławieństwo relikwiami św. Franciszka i św. Hiacynty. 10-letni chłopiec, którego cud uzdrowienia otworzył drogę do kanonizacji Franciszka i Hiacynty Marto, przyjechał do Szczecina z rodziną. Na pomysł zaproszenia go do Polski wpadł ks. Andrzej Fecko, werbista posługujący w Lizbonie.

Fot. A. Szewczyk

 

aktualizowano: 2018-09-11 15:50
Wszystkich albumów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone