Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Od 1 października (sobota)  zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w sobotę i niedzielę dla wszystkich o 17.15, w tygodniu od poniedziałek, środa i piątek  o 17.00
(z udziałem dzieci), o 18.30 dla dorosłych i młodzieży (w poniedziałki po różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19.30)

czytaj więcej »

Galerie

Galerie 2022-07-22 wyświetleń: 76

2022.07.21. - 103. rocznica powołania Policji Państwowej

W 103. rocznicę powołania Policji Państwowej w Bazylice Archikatedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie odprawiona została Msza św. w intencji zachodniopomorskiej Policji. W Eucharystii, której przewodniczył bp Henryk Wejman, w otoczeniu pocztów sztandarowych uczestniczyli przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie oraz Komend Powiatowych, władz państwowych i samorządowych, wojska i służb mundurowych, a także przedstawiciele Policji z Niemiec, funkcjonariuszki i funkcjonariusze Policji, pracownicy cywilni Policji oraz reprezentanci szczecińskich instytucji. Uroczystości w Szczecinie odbywały się pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Po mszy uczestnicy przemaszerowali ulicami Szczecina do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, gdzie wręczono medale i odznaczenia za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe.  

 

Fot. Adam Szewczyk

utworzono : 2022-07-22 18:43
Wszystkich albumów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone