Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty dla dorosłych i  młodzieży o 6.00,  dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17.00. 
Opłatki na stół wigilijny tradycyjnie pobłogosławimy po Mszy świętej. Ofiary przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej Parafii.
W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej adoracja w ciszy do g. 19.30
czytaj więcej »

Galerie

Galerie 2022-12-10 wyświetleń: 256

2022.12.10. - ADS DK - Początek. Konferencja

Adwentowy dzień skupienia pod hasłem "Życie w świetle" przeżywała wspólnota Domowego Kościoła rejonu Bukowe. Rozpoczął się konferencją wygłoszoną przez ks. kan. Wojciecha Zimnego, poświęconą zagadnieniom zawartym w liście apostolskim Desiderio desideravi (Gorąco pragnąłem) papieża Franciszka z czerwca tego roku. Ojciec święty zamieścił w nim szereg wskazań skłaniających do refleksji nad sprawowaniem liturgii i świadomym w niej uczestnictwie, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby formacji niezbędnej dla rozumienia znaków i symboli liturgicznych. To niezwykle ważne nie tyko w odniesieniu do sprawujących Eucharystię i liturgicznej służby ołtarza, ale także wszystkich wiernych.

 

Fot. Adam Szewczyk

utworzono : 2022-12-10 18:39
Wszystkich albumów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone