Ogłoszenia

  1. Obchodzimy dziś XVIII Dzień Papieski pod hasłem Promieniowanie ojcostwa.
    Po każdej Mszy świętej zbieramy ofiary do puszek na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży - Dzieło Nowego Tysiąclecia. Tradycyjnie w świetlicy parafialnej  rozprowadzamy  „kremówki papieskie”.  Zapraszamy na  godz. 16.00 na procesję Różańcową z naszego kościoła do figury św. Jana Pawła II przy parafii Chrystusa Dobrego Pasterza.
czytaj więcej »

Ogłoszenia

aktualizowano: 2018-04-14 13:44 Odsłon: 222

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.04.2018r.

III Niedziela Wielkanocna rozpoczyna przeżywanie X Tygodnia Biblijnego (od 15 do 21 kwietnia br.) przebiegającego pod hasłem: „Weźmijcie Ducha Świętego!” (J 20,22). Zachęcamy do włączania się w inicjatywy tego tygodnia podczas liturgii, spotkań i nabożeństw biblijnych. Szczegóły znajdziemy na plakatach.
    Przypominamy, że dziś o godz. 15.00 z Jasnych Błoni w Szczecinie wyruszy Marsz dla Życia pod hasłem: Piękni od poczęcia. Manifestacja w obronie życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej.

 

Spotkania:

  • W poniedziałek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę świętą w intencji Gimnazjalistów, o pomyślne zdanie egzaminów.
  • W środę na godz. 19.00 zapraszamy do salki pod plebanią na konferencję : „ Duch Święty (owoce i dary) w Piśmie Świętym”.
  • Dorośli kandydaci do bierzmowania – wtorek o 19.00 w salce pod plebanią.
  • Grupa młodzieżowa (szkoła średnia i gimnazjum) - piątek o godz. 19.00 w salce pod plebanią
  • Przygotowanie liturgiczne dzieci do I Komunii Świętej – sobota, godz. 9.00 grupa I, godz. 10.00 grupa II, godz. 11.00 grupa III

Zapraszamy młodzież do udziału w  Archidiecezjalnych Dniach Młodych (Goleniów 1-3 V) zapisy i więcej informacji u ks. Dawida.

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych warsztatach „Super Babcia, super Dziadek” organizowanych przez fundację „Równajmy szanse” działającej przy SP74. Zapisy w szatni SP74. Więcej informacji na plakatach.

Przy wyjściu z kościoła do nabycia są kolejne numery prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”, „Droga”.

Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii.

Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

 

Ks. Józef Filipek

                                                                                                                                                            P R O B O S Z C Z

 

W niedzielę, 29 kwietnia br., Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie zaprasza młodzież maturalną na modlitwę i indywidualne błogosławieństwo przed egzaminem dojrzałości. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 19.00, po niej odbędzie się czuwanie zakończone błogosławieństwem maturzystów.

 

aktualizowano: 2018-04-14 13:44
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone