Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Od 1 października (sobota)  zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w sobotę i niedzielę dla wszystkich o 17.15, w tygodniu od poniedziałek, środa i piątek  o 17.00
(z udziałem dzieci), o 18.30 dla dorosłych i młodzieży (w poniedziałki po różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19.30)

czytaj więcej »

Ogłoszenia

aktualizowano: 2014-02-23 00:06 Odsłon: 1950

Ogłoszenia duszpasterskie 16.02.2014

6. Niedziela Zwykła

1. Msze św. w dni powszednie sprawowane są codziennie o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź święta w dni powszednie i niedziele podczas każdej Mszy Świętej.   

2. Nabożeństwa:

  • Nowenna do św. Stanisława - wtorek, 18.00
  • Różaniec - środa, 17.30
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy - środa, 18.00
  • Koronka do Miłosierdzia Bożego - piątek, 17.45

3. Spotkania:

  • Katechezy chrześcijańskie - po feriach
  • Chór parafialny - czwartek, 19.00
  • Świetlica parafialna - po feriach
  • KSM (młodzież) - sobota, 18.00
  • W poniedziałek 3 III rozpoczynamy cykl katechez przygotowujących do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy młodzież i starszych.
  • W czwartek 6 III rozpoczynamy cykl katechez przedmałżeńskich. Zapraszamy narzeczonych i młodzież studiującą i pracującą.

4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć drugie wydanie książki ks. kan. Joachima Feńskiego o parafiach katolickich po reformacji na terenie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

5. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Klucz do Rzymu”. Z dotychczasowej zbiórki, zgromadziliśmy 1427 zł. Dziękujemy wszystkim życzliwym ofiarodawcom.

6. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby parafii, za każdy gest życzliwości. Za tydzień ostatnia niedziela lutego – II taca na ogrzewanie kościoła. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych Patronów.

KOMUNIKATY KURII METROPOLITALNEJ:

1. Katolicką Telewizję „Trwam” można już oglądać na multipleksie pierwszym w sposób cyfrowy. W tym celu należy przeprogramować telewizory z głowicami MPEG-4 i dekodery DVB-T. Zachęcamy do oglądania Katolickiej Telewizji „Trwam”, prezentującej katechezy, modlitwy oraz informacje katolickie z Polski, a także związane z posługą Ojca Świętego Franciszka  i działalnością Stolicy Apostolskiej.

Msza św. dziękczynna za uzyskanie miejsca dla TY-Ttwam na MUX-1: http://www.tv-trwam.pl/

2. Zapraszamy członków i sympatyków Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich do udziału w spotkaniach ogólnych, które odbywają się  w ostatnią niedzielę każdego miesiąca w Seminarium Duchownym, przy ul. Papieża Pawła VI nr 2 w Szczecinie. Najbliższe spotkanie odbędzie się 23 lutego br. Po Mszy Świętej, która rozpocznie się o godz. 18.00 w kościele seminaryjnym, nastąpi spotkanie dyskusyjne z przedstawicielem Instytutu Medycznego im. Jana Pawła II  w Szczecinie.

3. Rekolekcje i warsztaty:

aktualizowano: 2014-02-23 00:06
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone