Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Dzisiaj ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy Adwent. Roraty dla dorosłych i  młodzieży o 6.00,  dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17.00. 
Opłatki na stół wigilijny tradycyjnie pobłogosławimy po Mszy świętej. Ofiary przeznaczamy na cele inwestycyjne naszej Parafii.
W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej adoracja w ciszy do g. 19.30
czytaj więcej »

Ogłoszenia

aktualizowano: 2022-05-14 10:07 Odsłon: 638

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15.05.2022r.

Dziś w naszej parafii gościmy kleryków AWSD ze Szczecina. Dziękujemy za wspólną modlitwę oraz ofiary składne do puszek przy wyjściu z kościoła na potrzeby Seminarium.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja najświętszego sakramentu do godz. 19.30.
W tym tygodniu przeżywamy:
poniedziałek 16.05. –święto - św. Andrzeja Boboli prezbitera i męczennika. Dzień imienin ks. Abpa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Solenizancie.
 
Spotkania:
Próba chóru parafialnego – czwartek o godz. 19.00
Oaza Młodzieżowa – piątek godz. 18.45 w salce
Zbiórka służby liturgicznej –  w sobotę o godz. 9.30 
 
Zachęcamy do obejrzenia w naszym kościele wystawy „Nie bój się, wierz tylko!” – wiara silniejsza od pandemii – serca szerzej otwarte, kilkadziesiąt wyselekcjonowanych zdjęć autorstwa p. Adama Szewczyka, dokumentujących głównie, choć nie tylko, życie naszej wspólnoty parafialnej od marca 2020 r.
 
Informujemy, że Rocznicę Pierwszej Komunii planujemy 12 czerwca br. o godz. 13.00. W sobotę 11.06 o godz. 9.00 spowiedź dla dzieci.
 
Przy wyjściu z kościoła do nabycia są kolejne numery prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, „Miłujcie się”. Dla dzieci „Promyczek”, „Promyczek dobra”.
 
Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych Patronów.
 
 
                                                                                                                          Ks. Józef Filipek
                                                                                                                        P R O B O S Z C Z
 
 
 
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:
- Uprzejmie informujemy, że zgodnie z tradycją duszpasterską naszej Archidiecezji od uroczystości św. Wojciecha BM rozpoczynamy szczególną modlitwę i cykl Mszy Świętych w intencji Ojczyzny i Narodu Polskiego, który będzie przebiegać według następującego programu:  
                      16.05. – parafia pw. św. Andrzeja Boboli, ul. Pocztowa, o godz. 18:00
 
- Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie zaprasza do udziału we Mszy Świętej z okazji 16. rocznicy koronacji Cudownego Obrazu Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, która odbędzie się pod przewodnictwem Ks. Biskupa Henryka Wejmana w sobotę, 21 maja br., o godz. 11.00.
 
aktualizowano: 2022-05-14 10:07
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone