Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Od 1 października (sobota)  zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w sobotę i niedzielę dla wszystkich o 17.15, w tygodniu od poniedziałek, środa i piątek  o 17.00
(z udziałem dzieci), o 18.30 dla dorosłych i młodzieży (w poniedziałki po różańcu adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 19.30)

czytaj więcej »

Ogłoszenia

aktualizowano: 2022-08-14 16:40 Odsłon: 225

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2022r.

poniedziałek (15 VIII) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – wspominając Cud nad Wisłą, w łączności z Rodakami modlącymi się na Jasnej Górze Bogu przez pośrednictwo Maryi polecamy losy Ojczyzny - naszą teraźniejszość i przyszłość. 
Msze św. wg porządku niedzielnego. Dziękując Bożej Opatrzności za tegoroczne plony – po każdej Mszy św. będziemy święcić wianki z kwiatów, ziół, owoców, warzyw. 
Adoracja Najświętszego sakramentu po Mszy św. o 18.00 do 19.30
Msze święte w niedziele wg stałego porządku, a w dni powszednie o godz. 8.00 i 18.00. Spowiedź św. w dni powszednie przed Mszą św., a w niedzielę podczas każdej Eucharystii.
Dziś po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 
Liturgia Kościoła:
środa (17 VIII) – wspomnienie św. Jacka prezb
sobota (20 VIII) – święto św. Bernarda op dK
 
Organizujemy autokarową Pielgrzymkę na Jasną Górę w ramach Archidiecezjalnej Pielgrzymki w dniach 23 (pt.) – 25 (ndz.) września. Szczegółowy plan jest wywieszony w gablocie. Zapisy oraz w wpłaty w zakrystii.
 
Przy wyjściu z kościoła do nabycia są kolejne numery prasy katolickiej. Zapraszamy do zakupu i życzymy owocnej lektury. 
 
Dzisiejsza taca przeznaczona na cele inwestycyjne. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby Parafii. 
 
Wszystkim solenizantom i jubilatom obecnego tygodnia oraz gościom przebywającym w naszej Parafii życzymy wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej i świętych patronów. 
                                                                                                                                         
                                                                                                                                          
                                                                                                                                   Ks. Józef Filipek
                                                                                                                                 P R O B O S Z C Z 

 

OGŁOSZENIA DIECEZJALNE:
 
       Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Inauguracja pielgrzymki nastąpi we wtorek podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym w Szczecinie. 
 
 
       Zapraszamy do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia, przy kościele pw. św. Jadwigi Królowej w Choszcznie. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 13.30. Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony rozpocznie się o godz. 15.15. Od 16.40 do 20.30 występy artystyczne, zabawa dożynkowa i degustacja potraw. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miast i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb oraz prosić o błogosławieństwo dla wszystkich pracujących na roli oraz o urodzaj na polskiej ziemi.
aktualizowano: 2022-08-14 16:40
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone