Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Przypominamy, że przestaje obowiązywać dyspensa ks. abpa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy świętej. Zgodnie z obowiązującymi wymogami, biorąc udział w Mszach Św. i nabożeństwach w kościele mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dbając o swoje bezpieczeństwo pamiętajmy o stosownych odległościach w czasie liturgii oraz w czasie podchodzenia do Komunii Świętej.

czytaj więcej »

Z życia rejonu

utworzono : 2019-06-12 11:36 Odsłon: 336

2019.06.09. - Koniec roku pracy

W uroczystość Zesłania Ducha Świętego przypadło w tym roku zakończenie roku pracy Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie rejonu Bukowe. 

Fot. i opr.: Adam Szewczyk

To taki odświętny bardziej oficjalny akcent w życiu wspólnoty, gdyż w wielu kręgach odbędą sie jeszcze spotkania podsumowujące miniony rok pracy i realnie akt ów nastąpi po zakończeniu ostatniego. Ten rok jest też szczególny z uwagi na czekającą członków wspólnoty zmianę pary rejonowej, która dokona się skutkiem wyborów w poniedziałek 10 czerwca w siedzibie parafii św. Stanisława BM. Jednak już podczas niedzielnego poeucharystycznego letniego spotkania o charakterze biesiadnym rejonowa wspólnota skorzystała z okazji, by wyrazić wdzięczność za 3-letni okres posługi Ewie i Marcinowi Szlendakom życząc im jednocześnie, by znaleźli czas na wytchnienie i nie rezygnowali z dalszej intensyfikacji duchowego życia w swoim małżeństwie i w swojej rodzinie.

P.s.

W dniu publikacji tego materiału /wieczorem/ odbyły się wspomniane wcześniej wybory kolejnej pary rejonowej. Nową parą odpowiedzialną rejonu Bukowe zostali Monika i Witold Torbaccy z sąsiedniej parafii Chrystusa Dobrego Pasterza. Życzymy im wielu potrzebnych łask od Boga Najwyższego i orędownictwa Niepokalanej, Matki Kościoła! 

 

utworzono : 2019-06-12 11:36
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone