Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Przypominamy, że przestaje obowiązywać dyspensa ks. abpa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy świętej. Zgodnie z obowiązującymi wymogami, biorąc udział w Mszach Św. i nabożeństwach w kościele mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dbając o swoje bezpieczeństwo pamiętajmy o stosownych odległościach w czasie liturgii oraz w czasie podchodzenia do Komunii Świętej.

czytaj więcej »

Z życia rejonu

aktualizowano: 2019-10-12 20:06 Odsłon: 308

2019.10.11. - Inauguracja kolejnego roku pracy DK rejonu Bukowe

Wieczorną Mszą świętą w kościele pw. Świętego Ducha w Zdrojach uroczyście zainaugurowano rozpoczęcie kolejnego roku pracy wspólnoty Domowego Kościoła rejonu Bukowe.

Fot. Krystyna Karut

Prócz zmian par animatorskich, co zaznaczono symbolicznym przekazaniem posług po Eucharystii, nastąpiła również zmiana pary rejonowej. Upłynął 3-letni okres kadencji pełnienia tej funkcji przez Ewę i Marcina Szlendaków, którzy pałeczkę odpowiedzialności przekazali wyłonionemu w wyborach małżeństwu Moniki i Witolda Torbackich. To nie koniec zmian. W tym roku główną kwaterą rejonu będzie położona na zachodzie jej obszaru parafia Świętego Ducha w Zdrojach, natomiast funkcję moderatora rejonowego pełnić będzie jej proboszcz - ks. Piotr Kurzaj SChr.

W obliczu nowych wyzwań u progu kolejnego roku pracy, pamiętajmy o wzajemnych modlitwach i postawie zawierzenia wszystkiego co czynimy i co przed nami Bogu, nie obawiając się o wstawiennictwo prosić Maryję Niepokalaną.

P.s.

Fotoreportaż powstał dzięki uprzejmości Krysi Karut, która użyczyła materiału zdjęciowego.

Fotoreportaż z tego wydarzenia znajduje się TUTAJ

aktualizowano: 2019-10-12 20:06
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone