Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Przypominamy, że przestaje obowiązywać dyspensa ks. abpa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w kościele we Mszy świętej. Zgodnie z obowiązującymi wymogami, biorąc udział w Mszach Św. i nabożeństwach w kościele mamy obowiązek zakrywania ust i nosa. Dbając o swoje bezpieczeństwo pamiętajmy o stosownych odległościach w czasie liturgii oraz w czasie podchodzenia do Komunii Świętej.

czytaj więcej »

Z życia rejonu

aktualizowano: 2020-12-10 12:32 Odsłon: 275

Dojrzałość w Chrystusie – Nowy człowiek

Adwentowy Dzień Wspólnoty Domowego Kościoła odwołany

Ze względu na wzrost liczby osób odbywających kwarantannę i z pozytywnym wynikiem COVID-19 zarówno wśród kapłanów, jak i rodzin DK, planowany na 5 grudnia Adwentowy Dzień Wspólnoty, który miał się odbyć pod hasłem „Dojrzałość w Chrystusie - Nowy człowiek”, został odwołany.

Publikujemy skrócone materiały przewidziane do wykorzystania podczas ADW, które mogą zostać wykorzystane w indywidualnym procesie duchowego rozwoju.

- Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz o modlitwę w intencji jedności w Domowym Kościele właśnie 5 grudnia, tak byśmy wspólnotowo zjednoczyli się w modlitwie – apelują Monika i Witek Torbaccy, para rejonowa rejonu Bukowe, zachęcając jednocześnie, by w trakcie najbliższych spotkań kręgów w grudniu spróbować włączyć do omawianego tematu formacyjnego również końcowe dwa pytania z przedstawionych materiałów.
- Pamiętajmy o modlitwie w intencji chorych, ich rodzin, w intencji osób poddanych kwarantannie oraz w intencji personelu medycznego i kierujących wszystkimi działaniami w dobie COVID-19 – zachęcają rejonowi odpowiedzialni.

 

 

aktualizowano: 2020-12-10 12:32
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone