Transmisja na żywo

Ogłoszenia

poniedziałek (15 VIII) – Uroczystość Wniebowzięcia NMP – wspominając Cud nad Wisłą, w łączności z Rodakami modlącymi się na Jasnej Górze Bogu przez pośrednictwo Maryi polecamy losy Ojczyzny - naszą teraźniejszość i przyszłość. 
Msze św. wg porządku niedzielnego. Dziękując Bożej Opatrzności za tegoroczne plony – po każdej Mszy św. będziemy święcić wianki z kwiatów, ziół, owoców, warzyw. 
Adoracja Najświętszego sakramentu po Mszy św. o 18.00 do 19.30
czytaj więcej »

Grupa Miłosierdzia św. Teresy z Kalkuty

aktualizowano: 2019-10-21 19:31 Odsłon: 470

2019.10.15. - Misyjne spotkanie

Październik 2019 r. to ogłoszony już w 2017 r. przez papieża Franciszka Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. W tym duchu miało przebieg cykliczne spotkanie parafialnej Grupy Miłosierdzia, a gościł na nim czlowiek, który o misjach wie niemało...

Mimo, że minęło już trochę czasu od spotkania, to nadal brzmi w mojej głowie świadectwo ks. Pawła Płaczka – gościa październikowego spotkania parafialnej Grupy Miłosierdzia św. Teresy z Kalkuty. Poruszał on temat misji w Kenii i zaangażowania w to dzieło Kościoła szczecińsko – kamieńskiego. Padły konkretne wskazania, jak można się włączyć w krzewienie misyjnej otwartości pośród naszych codzienności. Czyńmy dobro, a powróci do nas podwójnie – brzmią mi wciąż w uszach te słowa i poruszają moje serce!

Karolina Pysz

Zapraszamy do GALERII

aktualizowano: 2019-10-21 19:31
Wszystkich rekordów:
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone