Transmisja na żywo

Ogłoszenia

Trwa Wielki Post – okres czterdziestodniowego przygotowania do Paschy Chrystusa, Jego przejścia przez śmierć do nowego życia w chwale zmartwychwstania. 
Parafialne rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy od niedzieli 12 marca dla dorosłych i dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 74.
W dniach od 3 do 10 marca w naszej parafii przeżywać będziemy Misje u Stóp Krzyża. 
Są to tygodniowe medytacje, zamyślenia i czuwania zarówno całych parafii, jak również osób indywidualnych, trwających u stóp Krzyża – kopi najstarszego zachowanego na Pomorzu Zachodnim Krzyża Ottonowego z Konkatedry w Kamieniu Pomorskim oraz przy Relikwiach Drzewa Krzyża Świętego w Relikwiarzu z Sanktuarium Pana Jezusa Ukrzyżowanego i Matki Boskiej Bolesnej w kaplicy Brzozdowieckiej w Konkatedrze w Kamieniu Pomorskim. Tygodniowy program „Misji u Stóp Krzyża” będzie wywieszony w gablocie i na stronie internetowej parafii. 
Misje rozpoczniemy Drogą Krzyżową ulicami naszego Osiedla. Rozpoczęcie o godz. 16.30 w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza. Zachęcamy do udziału.
czytaj więcej »

Pokarm na życie wieczne

„Albowiem chlebem Bożym jest Ten, który z nieba zstępuje i daje życie światu” (J 6, 33)

 

czytaj więcej »
2024-08-03

Chleb dający życie

„Jezus wziął chleb i odmówiwszy dziękczynienie, rozdał siedzącym” (J 6, 11a)

 

czytaj więcej »
2024-07-27

Jezus, zatroskany pasterz

„Ulitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza” (Mk 6, 34b)

czytaj więcej »
2024-07-19
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone