Ogłoszenia

W związku z epidemią obowiązuje dyspensa Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi od obowiązku uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych. Do pozostania w domu i uczestniczenia w transmisjach Mszy św. zachęcamy: ludzi starszych, chorych, dzieci i młodzież oraz ich opiekunów. Każdy kto uczestniczy w Mszy św. transmitowanej przez radio, czy TV może przyjąć Komunię świętą duchowo. Zachęcamy do odprawiania nabożeństw wielkopostnych (Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali oraz Koronki do Miłosierdzia Bożego i Różańca) w gronie rodzinnym przy ołtarzykach domowych. Niech nasza modlitwa będzie wsparciem dla chorych i posługujących im służb.
    Wszystkie spotkania grup i wspólnot, także przygotowujące dzieci, młodzież i dorosłych do sakramentów są odwołane. 
    Zachęcamy do włączania się w osobistą modlitwę różańcową o godz. 20.30 w intencji chorych, posługujących im oraz ustanie epidemii. Czuwanie zakończy Apele Jasnogórski w łączności z Rodakami w kraju i poza granicami.
 
    W środę 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania NMP po Mszach św. odmówimy Akt Zawierzenia Niep. Sercu NMP Królowej Polski. W Dzień Świętości Życia zachęcamy, by podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego w prywatnej modlitwie.
 
czytaj więcej »

Droga do Ojca

„Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” (J 14, 6b)

czytaj więcej »
2020-05-09

Jezus – Pasterz wiodący ku życiu

„Ja przyszedłem po to, aby owce miały życie i miały je w obfitości” (J 10, 10b)

czytaj więcej »
2020-05-01
Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława BM w Szczecinie
ul. Kolorowych Domów 2, 70-781 Szczecin, tel. , fax.
2013 © Wszelkie prawa zastrzeżone